معرفی شرکت اقتصادی مشهد بورس

گروه اقتصادی مشهد بورس از سال ۱۳۹۵ تاسیس گردیده و در زمینه های آموزش بورس و بازارهای جهانی فعالیت می کند. هدف این مجموعه طی سالیان گذشته اموزش اصولی بازارسرمایه ایران در راستای فرهنگ درست سرمایه گذاری بوده است.همواره سعی شده است در زمینه های مختلف از اساتید مجرب بهره مند شود که تاکنون در این امر موفق بوده است.
مدیریت مجموعه اقای حمیدنصیری با سابقه بیش از ۹ سال فعالیت در بازارهای مالی می باشد.

راه های ارتباطی مجموعه:
۰۹۱۵۵۹۶۶۶۸۰
۰۹۱۵۵۹۶۸۲۸۰
@mashhad_bourse تلگرام
@mashhad_bourse_groups اینستا
@mashhad_bourseاینستا

خدمات مجموعه:

برگزاری کلاس های اموزشی بورس-ارز و بازارجهانی
صدور کدبورسی کمتر از یک ساعت
ارائه گواهی پایان دوره برای تمامی دوره های اموزشی
استفاده از اساتید مجرب تخصصی در همه زمینه ها
بازکردن حساب صرافی ارزهای دیجیتال
احراز هویت صرافی بایننس

 

معرفی اساتید


حمید نصیری

حمیدنصیری مدیرعامل گروه اقتصادی مشهدبورس از سال ۱۳۹۲ وارد بازار بورس تهران شدم و به طور تخصصی به اموزش پرداختم. بیشتر در بازار بورس تهران فعال بودم و فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کردم. از سال ۹۴ به طور جد وارد حوزه اموزش شدم و تاکنون در شهر مشهد بیش از ۴۰۰۰ نفر دانشجو پرورش داده ام. مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حسابداری و دارای سه مدرک بین المللی در حوزه تحلیل گری هستم.
در چندسال گذشته به طور حرفه ای در زمینه بازارهای جهانی مشغول به ترید هستم و سبک تخصصی rtm را دنبال می کنم.
در شهر مشهدمقدس نیز برای اولین بار  دوره را RTM به طور حرفه ای به دانشجویانم اموزش دادم.
محمد رضا بیک پور

محمد رضا بیک پور متولد سال ۱۳۵۷ از  مشهد و مهندس مکانیک جامدات هستم.  سابقه ۵سال معامله در بازارهای مالی بورسیه ایران، فارکس، کریپتو سبک معاملاتی ، ایچیموکو و RTM را دارم. از سال ۱۳۹۹ آموزش را شروع کردم و به تعداد زیادی از دانشجویان فعالیت در بازار های مالی را آموزش داده ام.محسن علی نیا

محسن علی نیا کارشناسی ارشد مهندسی کامیپوتر (نرم افزار) با بیش از ۲۶سال سابقه برنامه نویسی هستم واز سال ۹۵ با بازرهای مالی( بورس ایران و فارکس و رمز ارزها) آشنا شدم وبه صورت تخصصی در زمینه ترید و برنامه نویسی  ربات ها و ابزارهای معامله گری فارکس فعالیت داشتم وهمچنین سرمایه گذاری ،تحقیق و تدریس در خصوص رمز ارزها را از سال  ۹۶شروع کردم و دورهای آموزشی برنامه نویسی متاتریدر، فارکس و رمز ارزها بصورت مقدماتی وپیشرفته برگزار نموده ام.